ПОНУДА ОД НЕДЕЛА ДО ЧЕТВРТОК

ПОНУДА ОД НЕДЕЛА ДО ЧЕТВРТОК

Плати 3 = Добиј 4 ноќевања со појадок! Цена по лице во двокреветна соба= 99€!

Релаксирачко сместување со базен и спа или акција на планина

🏨ХОТЕЛ БИСТРА

· A La Carte ресторан · Внатрешен базен · Сауна · Турска бања и џакузи · Лоби бар · Игротека за деца · Домашните миленици се добредојдени

Деца од 0 - 5 години = БЕСПЛАТНО

Деца од 5 - 11 години = 50% од цената за возрасен (мин. во двокреветна соба со 2 родители)

Над 12 години се смета за возрасен

Трето возрасно лице = 59 € за 4 ноќевање BB

🐶Миленичиња = 5 € на ден

Собите од понудата се ограничени, до исполнување на бројот на резервации.

Понудата важи за резервации со сместување 13.11.2022 до 30.11.2022

Резервации на 042 489 002 | reservation@resortmavrovo.com