РЕЗЕРВИРАЈ СМЕСТУВАЊЕ

Специјална понуда 29.08-3.09

🏨 Хотел Бистра

⭐ Специјална понуда за престој: 29.08-03.09.2023

✅ 1.890 денари по лице

🛏️ 1 ноќевање во двокреветна во лице со🍴појадок

✔️ Во цената на пакетот е вклучено:

- Користење на базен

👨‍👩‍👦 Поволности за деца во придружба на 2 возрасни:

- Дете до 6 години престојува гратис

- Дете 6-12 години плаќа 890 денари

📞 042 489 002 📧 reservation@resortmavrovo.com