РЕЗЕРВИРАЈ СМЕСТУВАЊЕ

Book Now     Hotel Bistra | Hotel Sport | Hotel Smrcha

ЛЕТНИ ПРОМО ЦЕНИ | ХОТЕЛ БИСТРА И СПОРТ

Релаксирачко сместување со базен и спа или акција на планина 😍🚵‍♂️⛰🏨

ХОТЕЛ БИСТРА
· A La Carte ресторан · Внатрешен базен · Сауна · Турска бања и џакузи · Лоби бар · Игротека за деца · Домашните миленици се добредојдени
 

ХОТЕЛ СПОРТ
· Ресторан · Лоби бар · Надворешен базен со топла вода · Сауна · Домашните миленици се добредојдени

Сместување со појадок (BB) и гратис карта за возење на жичарница ☀️
 

ПОНУДА ЗА ВИКЕНД

🏨 BB 2 ноќевањa по лице во двокреветна соба (петок-сабота) - Пакет цена 59 еур
🏨 BB ноќевање по лице во двокреветна соба (петок - сабота) - 35 еур

ПОНУДА ОД НЕДЕЛА ДО ЧЕТВРТОК

🏨 BB 3 ноќевањa по лице во двокреветна соба - Пакет цена 79 еур
🏨 BB 2 ноќевањa по лице во двокреветна соба - Пакет цена 59 еур
🏨 BB ноќевање по лице во двокреветна соба - 35 еур
 

Резервации на 042 489 002 | reservation@resortmavrovo.com

Се гледаме во Ресорт Маврово 🏞

Hotel Sport

Hotel Sport

hotel sport

hotel bistra

hotel bistra
 

hotel bistra

hotel bistra