СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ЗДРАВСТВЕНИ РАБОТНИЦИ

Ресорт Маврово нуди специјална понуда за сите здравствени работници и нивните фамилии. 
Сместување со појадок во Хотел Бистра или Хотел Спорт со 30% попуст во период од  18.05.2021 - 31.08.2021

Хотел Бистра 
Нед. - Четврток - 24 (еднокреветна) / 39 (двокреветна)
Петок, Сабота - 27 (еднокреветна) / 48 (двокреветна)

· A La Carte Ресторан · Внатрешен базен · Сауна · Турска бања и џакузи · Лоби бар · Игротека за деца · Домашните миленици се добредојдени

Хотел Спорт
Нед. - Четврток - 22 (еднокреветна) / 38 (двокреветна)
Петок, Сабота - 26 (еднокреветна) / 46 (двокреветна)

· Ресторан · Лоби бар · Надворешен базен со топла вода · Сауна


Осигурување, туристичка такса, и ДДВ вклучено во цената.
Деца до 6 годишна возраст - бесплатно. Деца од 7 - 12 год -  50% од цената за возрасни.  Деца над 12 годишна возраст - 100% од цената.

Резервации и информации на +389 42 489 002 | reservation@resortmavrovo.com

За користење на понудата потребно е да покажете документ за легитимација (ID картичка од работно место или некој друг документ кој потврдува дека сте вработени во здравствена установа).

 

special offer for healthcare workers