Маврово за Велигден

Easter offer Resort Mavrovo

 

Совршено бегство за заслужен Велигденски одмор во Ресорт Маврово.
 

Хотел Бистра | Хотел Спорт
149 еур по лице


Понудата вклучува:
• 4 дена / 3 ноќевања со вклучен појадок и вечера
• Свечен Велигденски ручек со бендот The Ringtones на тераса на Хотел Бистра (24 април, 14:00-17:00h), со вклучен бесплатен пијалок и  јагнешко
• Бесплатно користење на СПА центар (затворен базен, сауна, џакузи - Хотел Бистра | надворешен базен со топла вода, сауна - Хотел Спорт)
• Wi-Fi интернет, ДДВ, туристичка такса и осигурување

 

Easter offer
 

Понудата важи за минимум 2 лица во двокреветна соба
• За деца до 5,99 е бесплатно, од 6 до 11,99 е 50% од ноќевање
• За трето лице во соба – 30% попуст

Вашите домашни миленици се добродојдени со претходна најава - 5 еур од ноќевање

Направете резервација на reservation@resortmavrovo.com најкасно до 20 април.